Odzyskiwanie podatku z zagranicy

Pracujesz na stałe lub dorabiasz sezonowo poza granicami Polski? Zgodnie z obowiązującymi przepisami od Twojego wynagrodzenia zagraniczni pracodawcy odprowadzają zaliczki na podatek dochodowy. Część wpłaconych pieniędzy możesz odzyskać. Kancelaria Podatkowa Alfa z Bełchatowa jako partner ogólnopolskiej firmy TimeTax oferuje sprawne rozliczanie podatku z zagranicy. Odzyskujemy podatek z Niemiec, Belgii, Holandii, Danii, Austrii, Szwecji, Irlandii, Wielkiej Brytanii oraz USA. Z nami sprawnie skompletujesz wszystkie niezbędne dokumenty oraz bez problemu wypełnisz i złożysz właściwe formularze. Dzięki temu zwrot podatku z zagranicy trafi na Twoje konto w obowiązującym terminie i bez żadnych przeszkód!

 

Zwrot podatku z zagranicy z Kancelarią Alfa

Nasi specjaliści, krok po kroku, wykonują rozliczanie podatku z zagranicy w imieniu Klientów. Siedzibą Kancelarii Podatkowej Alfa jest Bełchatów (biuro mieści się przy ul. Piłsudskiego 10), ale usługę kierujemy w stronę Klientów z całej Polski oraz przebywających obecnie poza granicami kraju. Wszelkich formalności możesz bowiem dokonać telefonicznie lub online, a potrzebne kopie dokumentów możesz dostarczyć nam za pośrednictwem przesyłki pocztowej.

Systemy podatkowe w poszczególnych krajach różnią się nieco pomiędzy sobą. Z tego powodu obowiązują inne przepisy i terminy rozliczeń. Zwrot podatku z zagranicy odzyskasz, gdy byłeś zatrudniony w kraju, który ma podpisaną z Polską umowę o unikaniu podwójnego opodatkowania. Gdy pracowałeś za granicą sezonowo, może okazać się, że przysługuje Ci nawet zwrot całej sumy zaliczek wpłaconych na podatek!

Poszczególne państwa mają ustalone kwoty wolne od podatku oraz obowiązujące ulgi podatkowe – dzięki temu, podobnie, jak w Polsce, możesz odzyskać zwrot podatku z zagranicy (nadpłacone zaliczki). Nie znasz obowiązujących procedur lub zniechęca Cię konieczność dopełniania wielu formalności w obcym języku? Zespół naszej kancelarii dokona wszelkich formalności w Twoim imieniu!

 

Rozliczanie i zwrot podatku z zagranicy krok po kroku

Skontaktuj się z naszym konsultantem, a my dokładnie wyjaśnimy Ci, jakie dokumenty będziesz musiał dostarczyć oraz jak dokładnie będzie wyglądać rozliczanie podatku z zagranicy w kraju, w którym pracowałeś. O zwrot podatku możesz ubiegać się po powrocie do kraju (po zakończeniu pracy) lub w terminie rozliczeń obowiązującym w danym państwie.

Nasi specjaliści zajmą się wypełnieniem właściwych wniosków dostępnych w zagranicznych odpowiednikach Urzędu Skarbowego i złożeniem ich w imieniu Klienta. Procedura może trwać od około 3 do 5 miesięcy (w zależności od kraju, w którym chcesz uzyskać zwrot podatku z zagranicy). Pieniądze mogą zostać wypłacone na konto walutowe lub przesłane czekiem na Twój adres zamieszkania.

 

Odzyskiwanie dokumentów podatkowych z zagranicy

Nie masz potrzebnych dokumentów wydanych przez zagranicznych pracodawców i instytucje? Nie musisz obawiać się, że Twoje nadpłacone zaliczki na podatek przepadną. Nasza kancelaria oferuje skuteczne odzyskiwanie dokumentów podatkowych z zagranicy. W Twoim imieniu zwrócimy się do pracodawców lub zagranicznych urzędów, które mają obowiązek przesłać niewydaną dokumentację pracowniczą (bądź jej zagubione kopie) nawet na adres w Polsce.

Zapraszamy do kontaktu z naszą kancelarią – zadbamy o skuteczne odzyskiwanie dokumentów i sprawne rozliczanie oraz zwrot Twojego podatku z zagranicy!

 

Odzyskamy Twój podatek!

Mamy pasję i doświadczenie! Znamy obowiązujące przepisy i procedury. Gwarantujemy indywidualną i profesjonalną obsługę. Wszystko załatwimy telefonicznie, pocztą lub online.


NIEMCY / HOLANDIA / BELGIA / WIELKA BRYTANIA / AUSTRIA / DANIA / SZWECJA / IRLANDIA / USA


timetax

Oferujemy:

– rozliczenie podatku
– świadczenia rodzinne
– dodatek do ubezpieczenia
– odzyskiwanie dokumentów
– zmiany numeru kont i adresów
– telefony do urzędów
– tłumaczenia
– pisma i odwołania

Wyślij potrzebne dokumenty – my zrobimy resztę.
Szczegóły na stronie: www.timetax.pl